Control
under
control

1

February

Які об’єкти найчастіше вимагають опломбування?

1

February

item-photo

Забезпечити збереження цінностей, захистити приміщення та об'єкти від несанкціонованого проникнення та запобігання розкраданню електроенергії, води, газу тощо — головні причини, чому були винайдені, і ось уже десятки років щодня удосконалюються, пломби та механізми їхньої надійної фіксації. Насамперед сучасні пломби використовують у випадках, коли неможливо простежити за об'єктом під час транспортування. Або якщо об'єкт монтують на території клієнта та вільний доступ до нього обмежений. На жаль, криміногенна ситуація у світі залишається непростою. Пломби для опечатування сьогодні практично єдиний спосіб захистити майно, якщо його не охороняють спеціальні служби. 

Залежно від цілей та об'єктів опломбування пломби використовуються: 

  • на лічильниках — пломба на воду, світло, газ, електрику;
  • на рухомих об'єктах — пломба на контейнер, пломба на машину, пломби для мішків;
  • на об'єктах нерухомості — пломби для опломбування складів, офісів та інших приміщень, на автомати, на прилади, що проходять періодичну метрологічну перевірку тощо.

Усі пломби, що встановлюються на об'єктах, призначені для одноразового використання та захищені кількома рівнями захисту від підробок. Роторна пломба  використовується на об'єктах, які мають вушка. Вона захищена від підробок завдяки лазерному маркуванню на декількох елементах та конструкції, яку неможливо розкрити без пошкоджень. Захисний індикатор фіксується на приладі максимально щільно і після замикання зняти її, не пошкодивши, неможливо. Сфера її застосування є максимально широкою. Її встановлюють на електролічильниках, лічильниках газу, води, вогнегасниках, офісних дверях, місткостях, сейфах, елементах банкоматів або терміналів, інкасаторських сумках, контейнерах, паливних системах, автомобілях і складах.

Пластикові пломби, які найчастіше використовують на лічильниках, виготовляють або зі зносостійкого полікарбонату, або з якісного поліпропілену чи поліетилену. Як і роторні, пластикові засоби контролю надійно захищають об'єкти від несанкціонованого розтину. Насамперед завдяки складній конструкції, що забезпечує захист від зломів. 

Наклейки виготовляють зі спеціально обробленого матеріалу, на який наноситься клейова речовина. Їх використовують для захисту від незаконного доступу до приміщень, контейнерів, ящиків, різноманітних датчиків та місткостей. Від підробок її захищає зносостійке маркування та прихований напис «розкрито/opened», який проявляється при спробі зняття індикатора з опломбованого об'єкта.

Вибрати, який тип пломб підійде у кожному окремому випадку, краще разом з менеджерами компанії-виробника, щоб урахувати всі особливості об'єкта. Зв'язатися з менеджером компанії Clixar можна за телефоном: 073-723-3000

Другие новости

Види пломб

image

1

February

Які об’єкти найчастіше вимагають опломбування?

image

1

February

Пломби металеві

image

1

February

Номерні пломби

image

1

February